Киев, пл. Соломенская 2, офис 707

Бухгалтерські послуги для малого бізнесу ФОП, ТОВ, ПП
Будь-який підприємець, яким би видом діяльності не займався, вимагає якісного бухгалтерського обслуговування і бажано при мінімальних витратах.
Вирішити дану задачу можна за допомогою аутсорсингу бухгалтерії (бухгалтерського обліку).
Чому вибрати нас, запитаєте Ви, та тому, що ми знаємо свою справу, а співпрацюючи з нами Ви нічим не ризикуєте, адже будь-які ризики, що виникають у ході співробітництва платимо ми.
Наше підприємство, бухгалтерська компанія, надасть Вашому бізнесу безкоштовні консультації, порадить, як краще максимізувати прибутки і мінімізувати податки, організує якісний (правильний) документообіг, здасть за Вас всі ЗВІТИ, сплатить ПОДАТКИ — і це все за доступною ціною.
Звертайтеся до нас, і ми Вам допоможемо!
У чому переваги:
1) Ми несемо повну фінансову відповідальність за ведення обліку;
2) Ми допоможемо заощадити щонайменше 1000,00 грн. в місяць;
3) Ми ведемо не одну фірму, а бухгалтера радяться один з одним. Один співробітник не може відстежити всі зміни в законодавстві, а у нас це можливо загальним обговоренням;
4) У нас не можуть всі захворіти, піти у відпустку, звільнитися всім в один день, тому бухгалтерія доступна 24 години на добу 365 днів;
5) Строго дотримується комерційна таємниця.
І пам’ятайте: Поганий бухгалтер розорить вашу фірму швидше ніж Ви думаєте! Тому, не сумнівайтеся, а давайте співпрацювати!