Киев, пл. Соломенская 2, офис 707

Допомога у проведенні інвентаризації запасів та основних засобів 

   Інвентаризація потрібна всім! За допомогою неї ми виявляємо факти розкрадання майна підприємства, та оприбутковуємо не обліковані товари, запаси, засоби і т.д.

    Якщо у Вам потрібна інвентаризація складу чи магазину, звертайтесь! Про те якщо Ви залучаєте у проведення інвентаризації той же персонал, що і відповідальний за його зберігання, та сам проводить підрахунок наявності фактичної з документальної, Вам не здається що можливі факти прикриття розкрадання Вашого активу? Або відповідальна особа може допустити помилку у підрахунку? Це найбільш прості питання, які виникають і добре коли ви впевненні, що все в обліку ведеться добре, але якщо це не так? Що тоді?

  •      Залучення зі сторони незалежного спеціаліста для проведення інвентаризації наддасть Вам переваги:
  • 1) Достовірність проведення інвентаризації;
  • 2) Швидкий підрахунок;

3) Інвентаризацію Вам проводитиме фахівець з досвідом;

4) Можливість проведення інвентаризації у вихідний, щоб не перешкоджати роботі Вашого підприємства.

   В результаті роботи Ви отримаєте виявлену фактичну наявність товарно-матеріальних цінностей, аналіз надлишків, які до оприбуткуються на підприємстві документально, або факти нестач, розкрадання товарно-матеріальних цінностей. По закінченню роботи Ви отримуєте інвентаризаційні відомості, в яких виведено буде залишок на момент проведення інвентаризації та після інвентаризаційний залишок.

   Ми проводимо інвентаризацію товарів, матеріалів, основних засобів, запасів, інвентаризацію постановки обліку. Звертайтесь!