Киев, пл. Соломенская 2, офис 707

 Податкова експертиза

В наслідок господарської діяльності виникають, як доходи так і витрати підприємства, що є базою для нарахування податків, а податки сплачують всі. Хтось більше, а хтось менше. А чи правильно вони нараховані? Задумались? Тоді Вам рекомендуємо податкову експертизу, яку проведуть наші спеціалісти, по закінченню якої ми наддамо Вам експертний висновок в якому:

1) Охарактеризуємо обрану вами систему оподаткування або плануючу Вами в майбутньому обрати для ведення діяльності;

2) Проконсультуємо в найкращому документальному оформленні Вашої діяльності для оптимізації податків;

3) Охарактеризуємо базу нарахування податків і зборів (чи всі витрати включені для зменшення бази нарахування податків);

4) Пояснимо динаміку зростання або зменшення податків та зборів при зміні обсягів діяльності підприємства;

5) Виявимо податкові резерви, які дадуть змогу в залежності до законодавства зменшити платежі до бюджету, а у разі виявлення помилок у базі нарахування, зробимо перерахунок податків та зборів, які підлягають обов’язковій сплаті (у разі завищення податків допоможемо повернути надміру сплачені податки, а у разі заниження зробимо обрахунок суми недоїмки).

При мінливості законодавства ми Вам рекомендуємо час від часу робити внутрішню податкову експертизу, що дасть змогу застрахувати себе від ризиків отримати штрафні санкції!