Киев, пл. Соломенская 2, офис 707

 Відновлення бухгалтерського та податкового обліку 

     Кожний власник своєї фірми бажає бути впевненим в достовірності фінансової звітності та правильності ведення податкового обліку, що дасть можливість визначити точний і правильний фінансовий результат. Про те дуже часто буває так, що деякі первинні документи втрачені, змінився бухгалтер, попередній бухгалтер був не дуже компетентний, що ставить під сумнів достовірність будь якого обліку і т.д. На допомогу у вирішенні цих питань прийдемо ми!

      Спеціалісти ПП «Новий звіт» у найкоротший термін на першому етапі відновлення обліку наддадуть висновок, в якому опишуть які саме помилки допущені, які документи відсутні, правильності відображення даних в первинних документах згідно законодавства, які документи потрібно замінити, зроблять звірку взаєморозрахунків з постачальниками та покупцями Вашого підприємства та інше.

    Наступний етап — корекція в спеціалізованій програмі по обліку, для виправлення допущених помилок. Третій етап — надання правильно оформлених первинних документи та подача уточнюючих звітів до контролюючих органів.

   У разі звернення Клієнта на відновлення обліку до нас, частіше всього укладається договір для подальшого бухгалтерського обслуговування з ПП «Новий звіт», адже за період відновлення обліку складаються найдовірливіші відносини між власником (директором) підприємства і спеціалістом по відновленню обліку у ході спільної співпраці.

    Відновлення обліку – це клопітка робота, яка потребує не один день роботи. Спотикнувшись у веденні обліку, ви думаєте краще б було б почати з реєстрації нового підприємства, а це ліквідувати? Або взагалі нічого не робити і продовжувати вести з попередніми помилками облік? Не спішіть! Спотикатись можна, головне не падати! Також це значно дорожче ніж відновити облік! Та і де гарантія того, що майбутній спеціаліст не зробить помилок. Крім того, пробіли в бухгалтерії дадуть про себе знати рано чи пізно. Ось чому відновлення обліку актуальне на будь якому етапі! А якісність даної послуги ми Вас гарантуємо!