Киев, пл. Соломенская 2, офис 707

Чи можна складати податкову накладну в день анулювання реєстрації платника ПДВ?

Чи можна складати податкову накладну в день анулювання реєстрації платника ПДВ? Зі статті 184 Податкового Кодексу України випливає, що день анулювання реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності як платника ПДВ вважається останнім днем ​​його реєстрації в...

Можно ли составлять налоговую накладную в день аннулирования регистрации плательщика НДС?

Можно ли составлять налоговую накладную в день аннулирования регистрации плательщика НДС? Из статьи 184 Налогового Кодекса Украины следует, что день аннулирования регистрации субъекта предпринимательской деятельности как плательщика НДС считается последним днем его...