Киев, пл. Соломенская 2, офис 707

Реєстратори розрахункових операцій обовязкові при доході більше за 1 млн. гривень

23.07.15 р став дійсним Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування РРО», прийнятий Верховною Радою України.

Цим законом деякі підприємці, які обрали для роботи спрощену систему оплати податків, тимчасово звільняються від штрафів за порушення цих умов:

— До Закону № 265 пункт 1 статті 9, звільняються організації, що займаються торгівлею та громадським харчуванням, у разі якщо вони проводять розрахункові операції в касах цих установ з оформленням ПКО (прибутковий касовий ордер) і РКО (видатковий касовий ордер) та видачею квитанцій, завірених печаткою і підписаних у встановленому порядку.

— Пункт 2 статті 9 Закону № 265 звільняються ті організації, які виконують всі банківські послуги, крім таких операцій як купівля-продаж валюти, і операцій комерційних агентів банків з приймання грошей для подальшого переказу.

Також у пункті 296.10 реєстратори розрахункових операцій не обов’язкові для платників спрощеної форми оподаткування:

— Першою групи (взагалі);

Підприємці, другої і третьої груп, які самостійно обрали вид діяльності, у них протягом року дохід не повинен бути більше 1000000 гривень. У разі коли організація перевищує за рік обсяг доходу більше 1000000 гривень, для такого підприємця обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Кабінет Міністрів до 1 вересня 2015 року повинен розробити порядок перевірки таких підприємців та організації.

Законопроект був зареєстрований під №1088.