Киев, пл. Соломенская 2, офис 707

ЕЦП — це…

ЕЦП — це вид електронного підпису, за допомогою якого засвідчується документ (рахунок, накладна, акт виконаних робіт), звіти (щомісячні, щоквартальні, річні), які можна подавати в електронному вигляді через мережу інтернет. За допомогою ЕЦП, Ви економите час відвідування фіскальної, статистичної служби для здачі звітності або отримання різного роду інформації.

Є різні способи отримання ЕЦП:

  1. Отримати в Аккредитованному центрі сертифікації ключів ІДД;
  2. Отримати в Акредитованому центрі сертифікації ключів приватних підприємств, які мають відповідні сертифікати на їх видачу.

Ми рекомендуємо перший варіант!

 Пояснимо чому.

Строк дії ключів АЦСК ІДД 2 роки, а у АЦСК ПП всього лише 1 рік. Погодьтесь, що це вигідніше. Крім того, АЦСК ІДД видає їх безкоштовно, так як у приватних АЦСК, ця послуга платна. Окрім того за допомогою ключів АЦСК ІДД ми можемо зайти в свій електронний кабінет платника податків, в якому буде відображено: які звіти прийняті; по яких податках переплата чи недоїмка.

Приватні ключі —  такої можливості не мають, так, як Електронний кабінет платника податків розроблявся фіскальною службою і підтримує сертифікати та ключі АЦСК ІДД.

Ось чому ми рекомендуємо АЦСК ІДД!

Щоб отримати ЕЦП АЦСК ІДД потрібно зібрати певний пакет документів, ознайомитись з яким Ви можете на  сайті: http://acskidd.gov.ua/r_kor

Наші спеціалісти допоможуть Вам його зібрати та належним чином оформити. Тому звертайтесь! Будем раді допомогти!

З 30 жовтня 2015 року для отримання ЕЦП АЦСК ІДД ДФС буде здійснюватися особисто або за довіреністю, яка має бути нотаріально завірена. Окрім того, для юридичних осіб отримання електронного ключа відтепер дозволяється по області реєстрації платника податків. Фізичних осіб це нововведення не стосується. ДФС такі зміни ввела, щоб запобігти шахрайству та захисту законних прав заявників на електронні ключі.