Киев, пл. Соломенская 2, офис 707

Бухгалтерські послуги для малого бізнесу СПД, ТОВ, ІП

БУХГАЛТЕР ТРЕБА?

Зовсім недавно ви відкрили свою невелику фірму і намагаєтеся розібратися у всіх «принадах» складної бюрократичної системи. Розуміючи, що все-таки бізнес ви почали з дещо інших мотивів, зрештою, починаєте гарячково шукати штатного бухгалтера-рятівника. Але в кінцевому результаті приходьте до висновку, що розцінки на його щомісячні послуги вам, м’яко кажучи, не по зубах. А що вже й казати про індивідуальних підприємців.

І тут постають два головні питання: по-перше, чи потрібно вам бухгалтерське обслуговування? Відповідь: звичайно, потрібно! Питання друге: як при цьому заощадити гроші? І тут можна запропонувати два варіанти: ви, зціпивши зуби і закинувши свій бізнес-план, сідаєте і уважно вивчаєте Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність», який змінюється з кожним роком все динамічніше, або замовляєте бухгалтерський супровід в аутсорсинговому форматі за потребою.

З 2015 року компанія «Tviy Zvit» займається веденням справ різних компаній типу ТОВ, ІП, ПП у Києві з адекватним прайсом. Фахівці працюють з фірмами, з огляду на індивідуальну специфіку їх господарської діяльності, а також допомагають оптимізувати оподаткування. Крім того бухгалтери з «Tviy Zvit» за невелику ціну допоможуть фірмі визначити чітку і грамотну облікову політику.

ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В ТОВ

Особливості обліку ТОВ полягають у тому, що відповідальність за заборгованість несуть засновники відповідно до частки кожного. Крім цього товариство з обмеженою відповідальністю часто піддають адмінштрафам і податковим санкціям. Існують ще й інші нюанси, наприклад, закриття такого підприємства, тощо, тому дешевше буде скористатися послугами профі для наведення порядку в справах, а також попередження будь-яких фінансових ризиків.

ПОСЛУГИ БУХГАЛТЕРА ДЛЯ ІП

Багато хто вважає, що якщо зареєструвати бізнес як індивідуальний підприємець, то проблем з податками і паперовою тяганиною буде менше, та й штрафи в загальному наче нижчі. Але тут важливо пам’ятати, що ІП відповідають за свої проколи своїм же майном. Є ряд інших особливостей, які стосуються такої діяльності, наприклад, пожертви в пенсійний фонд незалежно від діяльності і прибутку. До того ж прибуток і розтрати повинні описуватися в спеціальній звітності.

РОЗЦІНКИ НА ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В СПД

СПД-облік передбачає добровільність і лояльне ставлення держструктур з метою популяризації малого бізнесу. Однак це не означає, що можна відмовитися від упорядкування інформації в фінансових справах компанії. Вартість послуг із супроводу СПД становить від 600 гривень, залежно від завдання. Отже, щоб уникнути пені, проблем з контрагентами, штрафів та інших фінансових негараздів, найлегше замовити так званого «бухгалтера, який приходить».

Малий бізнес потребує кваліфікованої бухгалтерії. Звертайтеся!