Киев, пл. Соломенская 2, офис 707

Бухгалтерські послуги

54d08a36ca90e

БУХГАЛТЕР ВСЕМОГУТНІЙ

Українське законодавство змінюється безперервно і відстежити всі ці нюанси є час далеко не у кожної фірми, в іншому разі коли ж тоді працювати і розвивати бізнес? Однак, огріхи у складанні звітності, недогляд у звітуванні ДФС та інших органів можуть привести до отримання компанією штрафів і санкцій, шкоди репутації, і як наслідок — до звільнення працівників і втрати прибутку.

Вчасно здавати звіти, мінімізувати всі ризики і знайти вихід зі складної ситуації можна лише за допомогою послуг досвідченого бухгалтера.

outsourcing2

БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ В КИЄВІ: ШТАТ VS АУТСОРСИНГ

Не кожне підприємство може дозволити собі найняти на постійній основі кваліфікованого головбуха, вартість роботи такого фахівця в залежності від складності завдань становить від 8 тисяч гривень і вище. До того ж у найбільш відповідальний момент може зіграти людський фактор — хвороба, домашні негаразди, проблеми з виконанням обов’язків, і тоді всі дедлайни зі здачі документації або якість звітності можуть зійти нанівець.

Варіант вирішення цієї дилеми — аутсорсинг бухгалтерського обліку та інших послуг у цій сфері.

Компанія «VlovEvol» працює за договором бухгалтерського супроводу протягом 3 років. У команді працюють 10 співробітників, кожен з яких має колосальний досвід в наданні бухгалтерських послуг. Повна фінансова відповідальність за ведення обліку лягає на працівників, а зважаючи на те, що їх 10, можливість виникнення форс-мажору зведена до мінімуму. Бухгалтерська компанія на зв’язку практично цілодобово.

Прайс «Tviy Zvit» складено таким чином, щоб кожне підприємство могло дозволити собі скористатися її послугами.

Так, ціна обслуговування малого бізнесу починається від 600 гривень — це можуть бути як консультації, здача звітності, організація роботи і т.п. Розцінки для середнього та великого бізнесу: здача звітів, ведення аудиту документів, поради щодо оптимізації, зведення податків до можливого мінімального порогу — від 700 гривень відповідно.

Реєстрація та ліквідація підприємства, збір реєстраційних та ліквідаційних документів, оплата обов’язкових платежів буде коштувати від 1500 гривень.