Киев, пл. Соломенская 2, офис 707

Починаючи свій бізнес, не всі до кінця усвідомлюють з якими труднощами можуть зіткнутися, — починаючи від нестабільної економічної ситуації і постійних ризиків, закінчуючи паперовою тяганиною і постійно податковим законодавством, яке постійно змінюється. Для того, щоб вдало стартувати, необхідно запастися терпінням і кваліфікованою командою однодумців.

Але що робити, якщо наймати кваліфікованих бухгалтерів фірмі досить накладно? Або це зовсім невеликий бізнес, який не так і часто потребує послуг бухгалтера?

В такому випадку можна звернути увагу на формат аутсорсингу і довірити паперову роботу, і здачу звітності, ведення бухобліку компанії з великим штатом бухгалтерів.

Фахівці компанії «Tviy Zvit» постійно відстежують найменші зміни і нюанси в Податковому кодексі України. У команді працюють 10 висококласних профі бухгалтерії з колосальним досвідом і знанням своєї справи, кожен з яких є фахівцем в різних галузях бухгалтерії. Тому щоквартальний, щомісячний або річний звіт для них — нескладна улюблена робота, а спілкування з держслужбами, у міру необхідності, не є чимось архіскладним.

Крім здачі звітів Tviy Zvit надає масу інших послуг: сприяння в отриманні електронного підпису, податкове планування, експертиза звітності, супровід перевірок органів контролю, ліквідація / реєстрація підприємства, повний або частковий бухгалтерський супровід і багато чого іншого.