Купівля аксесуарів для телефонів, і вже тим більше акумуляторів в наш час стала невід’ємним завданням. Безліч магазинів як офлайн, так і інтернет надають великі каталоги продукції. Все більше на ринку послуг з’являється інтернет магазинів, які пропонують послуги з продажу  аксесуарів для телефонів в місті Києві https://korton.com.ua/akkumulyatory/

Купуючи побутову техніку у нас, Ви отримуєте ряд переваг:

– Низькі ціни.

– Гарантія якості.

– Відсутність посередників.

– Великий вибір продукції.

– Швидка доставка по місту.

– Просте і швидке оформлення замовлення.

Ми завжди пропонуємо вигідні умови для наших покупців. Не покидаючи квартири або офісу, Ви можете замовити побутову техніку з доставкою кур’єром в вказане місце.

Відсутність шуму магазинів, повний опис характеристик товару, зручність використання інтернет-магазину.

Замовлення можна здійснити навіть, якщо у Вас немає електронної поштової адреси (емейл – Email, при відсутності такого залиште це поле незаповненим), досить Вашого номера телефону. Ваші ПІБ нам потрібні тільки для звернення до Вас, адреса, – для доставки товару, номер телефону, – для зв’язку з Вами. Замовлення без Email.

Інтернет-магазин мобільної техніки та акумуляторів Кортон був розроблений зі зручним меню сайту, для простої і зрозумілої покупки. Досить просто вибрати товар і заповнити форму замовлення, наш менеджер зв’яжеться з Вами і дасть вичерпні відповіді на всі Ваші питання. На всю комп’ютерну тамобільну техніку придбану у нас надається офіційна гарантія від виробника.

Оплата замовлення можлива будь-яким зручним способом готівкою кур’єру або безготівковим розрахунком.

Заказать обратный звонок

X