Що ж це таке? -Це вклад коштів в бізнес.
На сьогодні інтернет мережа активно рекламує пасивні доходи, інвестиції, розіграші, легкі доходи, роботу на дому і т.д. Про те, багато з нас боїться інвестувати, так, як не розуміють у що інвестують, кому дають свої кошти і чому вони їм потрібні. На сьогодні найбільшим джерелом швидкого розвитку бізнесу є інвестування. Додаткові оборотні кошти дають підприємствам можливість безперервно здійснювати цикл підприємницької діяльності.


Чому нам можна довіряти та інвестувати?

Ми не відносимось до компаній одноднівок. На ринку ми понад 10 років. На обслуговуванні понад 300 компаній. Ми не проста аутсорсингова компанія, яка надає бухгалтерські та юридичні послуги- ми допомагаємо нашим клієнтам заробляти більше, що в свою чергу дозволяє заробляти нам.

Гарнатії:

1) Ми компанія яка працює на ринку уже більше 10 років;
2) Якщо вбити в пошуку google бухгалтерські послуги ми на першій сторінці.
3) Ми працюємо офіційно. Ваші кошти вносяться на поточний рахунок, не на фізичну особу.
4) На сайті вказана адреса офісу, контактний телефон.
5) Зателефонувати можете по тел. 0973407961 завжди на зв‘язку.
6) Сума інвестицій перераховується на клієнтів нашої компанії, які знаходяться на бухгалтерському обслуговуванні більше трьох років та є фінансово стабільними, при цьому офіційно оформляється договір.
7) Ми несемо повну відповідальність.
8) Втрата вашої інвестиції чи не виконання умов переказу %- ми понесемо кримінальну відповідальність. Ризикувати ім‘ям компанії ніхто не буде. І наша головна ціль працювати чисто, без проблем з інвесторами, клієнтами і законом.

Чому це вигідно нам?

При збільшенні оборотів у клієнта, відповідно збільшуються і наші прибутки, адже, збільшується об’єм опрацювання первинних документів та штатних працівників – відповідно збільшується ціна на бухгалтерські послуги. Отримує клієнт прибутки від цього і ми також. Ваші кошти слугують для наших клієнтів – оборотними коштами (овердрафтом).

Наприклад, у клієнта на ранок немає коштів на поточному рахунку, а йому потрібно оплатити зранку постачальнику за поставку товарів. Ми йому надаємо фінансування для цієї оплати на ранок, а на наступний день чи в той самий день його покупець оплачує за товар йому на рахунок і нам клієнт назад повертає ваші кошти, а також відсотки за користування такими коштами, які ми знову надаємо іншому клієнту  (безперервний цикл).

Тобто- ваша інвестиція згоріти не може.

Чому це вигідно Вам:

Погодьтесь ні один банк чи фінансова установа щотижня не виплачує відсотки. Це уже великий плюс.

По друге: Суму інвестицій ви можете забрати в будь який час (в банку вклад строковий і можливість забрати по закінченню строку-місяць, квартал, рік).
По третє: Сума % від депозиту максимум 12-15% річних, у нас же ж -1,5% в тиждень, 6,75% в місяць (якщо рахувати що в місяці 4,5 тижні), а в рік-81% і не потрібно чекати цілий рік, щоб забрати % за рік – ви отримуєте щотижня.

Як це все відбувається?
Ваша інвестиція служить для наших клієнтів зворотньою фінансовою допомогою під % (міні кредит- овердрафт), який ми надаємо нашим клієнтам на день, тиждень максимум місяць. За таке користування вашими коштами, клієнт платить відсотки нам, а ми в свою чергу Вам.
Виплата проводиться раз в тиждень по п‘ятницям у розмірі 1,5% від розміру інвестиції за тиждень користування. Сума інвестиції повертається в день виявлення бажання повернути. Інвестувати можна починаючи з 50,00грн і отримувати по 1,5% за кожний робочий тиждень. Інвестуємо ми у оптову торгівлю товарами, у сферу послуг.

Щоб стати інвестором потрібно:
Від Нас:

1) Реквізити куди перераховувати суму інвестиції;
2) Виплата відсотків по 1,5% щотижня (в місяць це взагальному 6,75%, якщо рахувати, що місяць має 4,5тижні).
3) Скрин про переказ %, або смс повідомлення.

Від Вас:

1) Прізвище, Ім’я та Побатькові.
2) Контактний телефон.
3) Скрин переказу суми інвестиції.
4) Реквізити куди відправляти Вам % (номер вашої картки).
5) Електронна пошта для ознайомлення з договором.
6) Мати електронний цифровий підпис для підписання договору (у разі його відсутності, договір підписується особисто в паперовому вигляді).
7) Зареєструватись в програмі Вчасно (електронний документообіг). Вона є безкоштовною.

Давайте заробляти разом!

Заказать обратный звонок

X