АУДИТОРСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Наближається термін здачі звітності - ми допоможемо Вам зробити все вчасно

Iм'я
Номер

Аудиторське обслуговування, являє собою співробітництво між аудиторською компанією і підприємством клієнта. Даний сервіс дозволяє вести фінансові звіти і проводити консультації фахівців. При цьому зверніть увагу, що аудиторський супровід, в основному полягає в попередженні помилок, ніж в їх виявленні.

Наша компанія надає найбільш кваліфіковані і професійні послуги в даній сфері, тому з нами власник бізнесу завжди може бути впевнений в успішності і благополуччі своєї справи. Нашій аудиторської діяльності не рік-два, ми ведемо свою справу на ринку даних послуг вже багато років.

Абонентське обслуговування в нашій компанії

Якщо і ви бажаєте, стати нашим клієнтом, відповідно резолюції договірного угоди з нашою фірмою, за вами закріплюється досвідчений аудитор, який буде проводити щомісячне аудиторське обслуговування вашої компанії на вищому, спеціалізованому рівні.

Вам, як директору, буде представлятися звіт результатів аудиторської діяльності, а вашому головному бухгалтеру звітність про порушення і погрішності разом з рекомендаціями щодо їх виправлення. Крім цього, наш аудитор, допомагає вирішувати поточні та супроводжуючі недоліки обліку вашої компанії. В кінці року нашим клієнтам видається аудиторський висновок.

Зважаючи на це, ми з упевненістю можемо гарантувати кожному споживачеві стабільну і прибуткову діяльність своєї компанії.

Аудиторське обслуговування – необхідна послуга для всіх компаній, що розвиваються, які бажають досягти високого рівня і правильного ведення фінансових операцій, відмінної роботи бухгалтерського підрозділу, а також мати належну відповідність документації та звітності перед державними органами контролю.

В абонентському обслуговуванні найчастіше мають потребу ті компанії, у яких не рахується штат бухгалтерів і фінансистів. Але, незважаючи на це, завдяки незалежним експертам, аудиторська перевірка буде проведена на вищому професійному рівні і в рамках чинного законодавства.

До того ж, надані послуги будуть досить вигідним вкладенням, так як ви отримаєте найбільш достовірні відомості про бухгалтерську, податкову, фінансову діяльність вашої компанії, відповідно всім встановленим правилам і нормам, за доступною і вигідною ціною. До того ж, зверніть увагу, аудиторська перевірка коштує на порядок менше витрат на заробітну плату бухгалтерам і фінансистам, а також повністю ліквідуються розтрати на офісний і робочий інвентар.

В яких випадках проводиться аудиторське обслуговування

Аудиторське обслуговування в нашій компанії складається з:

Ведення внутрішнього контролю над діями компанії.

e

Щотижневої, поквартальної, річної звітності.

U

Аналізу бізнес-планів компанії.

e

Аналізу адміністративних і організаційних рішень.

Консультацій.

Q

Виявлення порушень, в тому числі і навмисних.

l

Контролю і рекомендацій щодо вирішення всіх похибок.

А також, вирішення всіх супутніх питань, які супроводжують аудит і консалтинг компанії.

Аудиторські послуги в нашій компанії, мають прийнятну вартість, яка повністю себе виправдовує. Довірити аудиторський супровід нашим фахівцям – значить завжди бути впевненим у своєму успіху і розвитку своєї компанії!

Абонентське обслуговування має індивідуальний прайс і гнучкий сервіс послуг, в залежності від побажань і потреб клієнта. Проведений контроль нашими експертами зробить витрати вашої компанії більш рентабельними і раціональними, ліквідуються ризики допущення помилок, а фінансова, податкова та бухгалтерська звітність прийме досконалу і юридично грамотну конфігурацію.

Щоб замовити аудиторське обслуговування в нашій компанії – скористайтеся наданою на нашому сайті контактною інформацією. Також, у нас діє послуга «зворотний зв’язок», яка дозволить зв’язатися з нашим менеджером на протязі півхвилини.

Наші фахівці миттєво включаються в роботу і надають найбільш оптимальні рішення сформованих ситуацій, в тому числі оперативно сприяють врегулюванню форс-мажорних заходів.

Тому, якщо ви бажаєте вести «прозорий» і в той же час прибутковий бізнес – звертайтеся, ми знаємо як вам допомогти!

Залишилися питання?
Зателефонуйте +38 (097) 340-79-61 або заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію!

Iм'я
Номер
Заказать обратный звонок

X