ЕКСПРЕС АУДИТ

Наближається термін здачі звітності - ми допоможемо Вам зробити все вчасно

    

Експрес аудит – це бюджетний і оперативний варіант фінансового, податкового, бухгалтерського контролю компанії. Здійснюється в тому випадку, коли проводити ініціативний або обов’язковий аудит в організації неможливо, зважаючи на високу вартість на дані послуги.

Експрес аудит дозволяє власнику компанії проводити короткі огляди обраних ділянок бухгалтерського обліку, фінансово-господарської діяльності, а також проводити податковий аудит. Незважаючи на прискорений варіант перевірки, експрес контроль ніяк не завадить визначити ризики, наслідки, мінімізувати / ліквідувати штрафи, запобігти похибки, отримати рекомендації і правильно вибудувати облік підприємства.

Фінансовий експрес аудит в нашій компанії проводиться за 2-4 дня. Наші фахівці за встановлений період повністю справляються з поставленим завданням і оперативно виявляють всі слабкі місця в діяльності вашої компанії. Терміни попередньо обговорюються і встановлюються в залежності від обсягу роботи, побажань клієнта та активності підприємства.

Експрес аудит знадобиться в разі:

Зміни керівника

Зміни діяльності компанії

Зміни штату бухгалтерії

Перед здачею річної звітності

Залишилися питання?
Зателефонуйте +38 (097) 340-79-61 або заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію!

Після кожного аудиту, власнику надається звітність результатів проведених робіт.

Вартість послуги суто індивідуальна, виходячи з встановлених обсягів робіт, запитів і побажань клієнта, а також, в залежності від розмірів організації. Але сміємо вас запевнити, в нашій компанії ціни на експрес аудит фінансової звітності, експрес аудит бухгалтерського обліку – завжди доступні і прийнятні.

Тому, кожного клієнта можемо гарантувати:

  • Дотримання чинних законів 100% 100%
  • Дотримання чінніх Законів 100% 100%
  • Високий професіоналізм 100% 100%
  • Всебічний аналіз 100% 100%
  • Мінімальні витрати 100% 100%

Разом з цим надаємо рекомендації щодо усунення та запобігання помилок і порушень.

Наскільки ефективний експрес аудит?

Експрес аудит бухгалтерського обліку, податкового, фінансового – не менше результативніший, повноцінного аудиторського контролю. До того ж, додатковий позитивний момент тут – мінімальні грошові витрати і досить висока оперативність проведення аналізу діяльності підприємства.

Бухгалтерський експрес аудит включає:

%

Збір інформації

%

Узгодження дій з керівництвом

%

Проведення аналітичних заходів

%

Розрахунок, регістр бухгалтерського обліку

%

Складання короткого звіту для власника

Звичайно, з огляду на вибіркові перевірки документації, є ризик, що деякі похибки, порушення, помилки можуть не потрапити до уваги аудитора, але тільки не у випадку з нашими експертами!

Тому, якщо у вас невеликий бюджет, але вас не покидає надія отримати якісне та кваліфіковане бухгалтерське обслуговування – зверніться в нашу компанію, ми вам надамо кращі умови на аудиторські послуги. До того ж, при будь-якій діяльності підприємства, його масштабах, запитів засновника – кожен клієнт може розраховувати на взаємовигідне співробітництво з повною конфіденційністю.

Якщо і ви бажаєте замовити бухгалтерські послуги в нашій компанії – скористайтесь контактними даними на даному сайті. Також, у кожного клієнта є можливість миттєво зв’язатися з нашим менеджером, для цього досить клікнути по кнопці «зворотній зв’язок» – вам відразу надійде дзвінок.

Звертайтеся – адже ми вміємо цінувати час і гроші наших клієнтів!

Залишилися питання?
Зателефонуйте +38 (097) 340-79-61 або заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію!

Заказать обратный звонок

X