ЯК ОТРИМАТИ ЕЦП


Наближається термін здачі звітності - ми допоможемо Вам зробити все вчасно

Як отримати ЕЦП (електронний підпис) швидко і надійно знає компанія «Твій звіт». Наша компанія займає лідируючі позиції на ринку бухгалтерських послуг, тому для ведення успішного бізнесу замість паперових непорозумінь, пропонуємо тільки сучасні інноваційні рішення.

Сьогодні, для спрощення і прискорення процесу документообігу, в основному використовується електронна форма. Але, щоб програмне забезпечення не було позбавлене юридичної сили, на документації в електронному варіанті слід залишати ЕЦП (електронний цифровий друк).

Дана друк (підпис) реалізується за допомогою математичних конверсій, а не графічних, тому її підробка сторонніми особами – виключена. Система ЕЦП, також передбачає використання секретного ключа. Ключі ЕЦП призначені для перевірки ідентичності підпису.

Електронний підпис надає інформацію про людину, а також дозволяє переконатися в оригінальності документа після його підписання.

За прогнозами фахівців, ЕЦП в Україні отримає більш широкий розголос  вже з цієї осені, так як в силу вступить новий закон: «Про електронні послуги».

Компанія «Твій звіт», також допоможе придбати сертифікат ЕЦП ціна, якого вас приємно здивує. Сертифікат – це електронний свідоцтво підтверджує певну особистість.

Залишилися питання?
Зателефонуйте +38 (097) 340-79-61 або заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію!

Отримати ЕЦП в компанії «Твій звіт»

За підтримки нашої компанії ви зможете отримати ЕЦП в найкоротші терміни за найбільш вигідною вартості. Електронним підписом можуть володіти як фізичні, так і юридичні особи, після надання необхідного пакету документів.

Основна документація:

Затверджена реєстраційна картка

Копія паспорта всіх сторінок

Копія карти платника податків

За додатковою інформацією про викликання переліку документів на отримання послуг електронного цифрового підпису – звертайтеся в компанію «Твій звіт», адже кожен випадок унікальний. Але, при правильному виборі спеціалізованої компанії, отримати ЕЦП можна не більше як за 10-15 хвилин!

ЕЦП для юридичної особи, ціна якого буде відповідати якості послуг, що надаються, кожен клієнт зможе отримати в компанії «Твій звіт»! Ми не тільки стабілізуємо ваш бізнес, а й дозволимо вам заощадити час і гроші.

Проте, не дивлячись на те, що дана процедура здається простою, все-таки вимагає руки професіонала. При неправильному оформленні заявки і найменшої помилки, отримати ЕЦП ви не зможете.

Замовити послугу і успішно оформити отримання ЕЦП ціна якого буде доступною і помірною, можна в компанії «Твій звіт». Для цього просто скористайтеся контактною інформацією на нашому сайті, або ж замовте послугу «зворотній зв’язок», після чого наш фахівець вийде до вас на зв’язок вже на протязі 1 хвилини.

Наша компанія завжди відповідає за дотримання термінів, правила складання і якість всіх наших послуг, тому кожен клієнт може бути впевнений, що розвиток його бізнесу буде перебувати під пильним і професійним поглядом наших фахівців.

Адже, компанія «Твій звіт» – це порядок, надійність і успішність вашого бізнесу.

Залишилися питання?
Зателефонуйте +38 (097) 340-79-61 або заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію!

Заказать обратный звонок

X