КАДРОВИЙ АУДИТ

Наближається термін здачі звітності - ми допоможемо Вам зробити все вчасно

Кадровий аудит и его етапи

  1. Експертиза всієї документації на відповідність до встановленого законодавством.
  2. Аналіз підприємства на факт повної комплектації документів.
  3. Діагностика мікро -і макросегментів з мінімізацією ризиків (легальність оформлення трудового законодавства, в тому числі, угоди про майнові доклади, оформлення та аналіз понаднормових робіт, оцінка їх результативності).

Очікуваний ефект кадрового аудиту – є відновлення кадрового діловодства та оформлення трудових відносин в рамках чинного законодавства.

Наші фахівці після закінчення робіт, представляють власнику експертний висновок, який повноцінно відображає ситуацію з ведення кадрового обліку в компанії клієнта.

Кадровий аудит, служить одним із найголовніших інструментів для якісного управління персоналом. Поняття «кадровий консалтинг» прийшло до нас зі сфери бухгалтерії. Складається з поверхневого і внутрішнього аналізу компанії, але крім цього кадровий аудит, також може бути вибірковим і повним. Вибірковий аудит надає загальне поняття про стан кадрового обліку і сприяє визначенню зон ризику на типові помилки та похибки. Повна оцінка персоналу починається з  детальної перевірки кадрової документації, результатом якої власник отримує звіт з детальними рекомендаціями щодо усунення порушень і помилок.

В процесі проведення кадрового аудиту консалтингова компанія зобов’язана провести роботу в три етапи.

Кадровий консалтинг в нашій компанії

Кадровий аудит – це той контроль, який дозволяє компанії визначити всі недотримання документації до чинного законодавства, ризики, а також надає можливість усунути всі подібні порушення, помилки і похибки.

Наші фахівці завжди допоможуть вирішити складні ситуації клієнтів до виникнення спірних моментів, мінімізують, а в деяких випадках і повністю ліквідують всі ризики компанії споживача в сфері системи управління і трудових відносин.

Експерти нашої компанії ніколи не зупиняються на досягнутому рівні, тому кожному клієнту ми можемо надати кращий і кваліфікований сервіс послуг, професійну корекцію, поліпшення управлінських заходів та вигідне рішення будь-яких супутніх завдань. Кадровий аудит в нашій компанії – максимально виправдовує засоби наших споживачів.

Додатково надаємо:

Кваліфіковано підібраний персонал

Економію коштів

Економію особистого часу

Оптимізацію діяльності компанії

T

Незалежну і професійну оцінку системи управління

Підтримку фізіологічного і природного психоемоційного клімату в кадровому підрозділі компанії

Підвищення кадрової продуктивності

Найчастіше консалтингові послуги використовують – юриспруденція, галузь промисловості, будівництва, IT-компанії, а також інші організації, які займаються виробництвом і продажем різноманітної продукції.

Щоб замовити кадровий аудит в нашій компанії, який ґрунтується на самих інноваційних методах роботи, до того ж за найприйнятнішою і вигідною вартостістью, необхідно скористатися контактною інформацією на нашому сайті або ж звернути увагу на послугу «зворотного зв’язку», де наш найкращий фахівець вийде на зв’язок з вами на протязі 1 хвилини.

Що отримують наші клієнти?

Звертаючись до нас за допомогою, замовник отримує такі привілеї:

  •         Економію особистого часу;
  •         Економію коштів (ми не затягуємо час, працюємо в найкоротші терміни);
  •         Кваліфіковано підібраний персонал;
  •         Оптимізацію діяльності компанії;
  •         Незалежну і професійну оцінку системи управління;
  •         Підвищення кадрової продуктивності.

Тому, кожен власник може бути впевненим, що йому на допомогу прийдуть досвідчені, організовані, комунікабельні фахівці, здатні миттєво зорієнтуватися і проаналізувати ситуацію, вирішивши її швидко і якісно.

Звертайтеся, ми завжди будемо раді допомогти в розвитку і успішності вашої компанії!

Залишилися питання?
Зателефонуйте +38 (097) 340-79-61 або заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію!

Заказать обратный звонок

X