Сдача звітності ВЧАСНО
всього за 450грн.

‎097 340 79 61 email:123buhposl@gmail.com

Військовий збір для ФОП в 2015 році. Чи потрібно платити?

Як нам відомо ставка військового збору становить 1,5% від доходу, про те, не всі знають хто є платником даного податку.

Станом на сьогодні військовий збір потрібно сплачувати таким особам:

  1. Фізичним особам (громадяни України, які є найманими працівниками, та отримують дохід як на території  України, так і за її межами, також іноземні громадяни, які отримують дохід на території України);
  2. Фізичні-особи підприємці, які знаходяться на загальній системі оподаткування.

ФОП, які знаходяться на спрощеній системі оподаткування, податок не сплачують.

  1. Податковий агент.

Що ж стосується ФОП на загальній системі оподаткування, яким потрібно сплачувати військовий збір, то об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи – підприємця (пункт 177.2 статті 177 Кодексу).

ФОП на загальній системі оподаткування, самостійно будуть нараховувати та сплачувати військовий збір у розмірі 1,5% від чистого оподатковуваного доходу, за результатами господарської діяльності 2015 року, яку відобразять в декларації за 2015 рік.

Цей податок вперше буде сплачуватись ФОП за 2015 рік.

Граничний термін сплати до 19.02.2016 року.

Адрес: Киев, пл. Соломенская 
Тел: +38 (097) 340-79-61
Email: 123buhposl@gmail.com

Зв'яжіться з нами для консультації:

Сміливо звертайтеся за консультацією.

Фахівці наших відділів працюють для Вас.

Телефонуйте, завжди Вам раді!


 

Акціі:

  • • Оцінка обліку всього лише за 700 грн.
  • • Для нових клиентів знижка 25%
  • • Подача квартальної звітності за 600 грн.

Календарь бухгалтера

<<  Червня 2018  >>
 Пн  Вт  Ср  Чт  Пт  Сб  Нд 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Go to top Яндекс.Метрика