ПОДАТКОВИЙ АУДИТ


Наближається термін здачі звітності - ми допоможемо Вам зробити все вчасно

Податковий аудит – це контроль фінансової звітності на наявність відповідності з встановленим податковим законодавством. Аудитор проводить прогнозування нарахувань, оплати податків, а також займається аналізом, складанням і веденням затребуваної звітності, оцінює ризики системи оподаткування.

Проведення податкового аудиту нашими експертами, дозволяє захистити замовника від можливих штрафних санкцій, а також повністю виключає можливість для компанії непланових витрат. Крім того, що нашими фахівцями здійснюється фінансовий і податковий аудит, до того ж надаються бухгалтерські послуги, консалтингові послуги, а також комплексний аудит.

Податковий аудит в Києві наша компанія проводить бездоганно на вищому професійному рівні, повністю ліквідуючи всі помилки і неточності в діях підприємства, суперечливі законодавству. Податковий аудит користується високим попитом у власників великого бізнесу, тих клієнтів, чий бізнес складається з різних або суміжних сфер, а також всіх підприємств, які мають великий обсяг і оборот документації.

Але, незважаючи на це, в податковій звітності, так само потребують клієнти з малим і середнім підприємництвом, яким необхідна оптимізація системи відрахувань. Привести в порядок документацію перед обов’язкової податкової перевіркою – значить позбутися від великої кількості проблем, у вигляді штрафних санкцій і повторного проходження податкового обліку.

Вартість податкового аудиту – повністю себе виправдовує, до того ж витратні ресурси компанія здатна відшкодувати протягом декількох днів, завдяки успішній діяльності підприємства.

Цінова політика на послуги податкового аудиту в нашій компанії, відрізняються розумним і прийнятним прейскурантом.

Відмінності податкового аудиту в нашій компанії

Зазвичай податковий аудит складається з декількох видів (комплексного, тематичного, структурного), правила яких наші фахівці чітко дотримуються.

Комплексний податковий аудит являє собою аналіз всієї річної звітності, тематичний характеризується контролем податкової звітності за певний період, структурний ж, складається з перевірок декларацій по окремих податках, які клієнт виплачує за місцем розташування підприємства.

Що ж нас відрізняє від конкурентів? В першу чергу – індивідуальний підхід і досвід, який ми надаємо своїм клієнтам на ділі, а не тільки на словах. Ми не нав’язуємо комплексний аудит, тільки тому, що він дорожче ніж інші аудиторські послуги, якщо на те немає вагомих причин. Тому наші послуги завжди найбільш якісні і рентабельні.

Якщо ж у клієнта є гостра нестача бюджету і часу, ми пропонуємо альтернативний і дієвий варіант контролю – експрес аудит податкової звітності. Даний аудит дозволяє провести експертизу податкових звітів якісно, ​​в короткі терміни без зайвих витрат і податкових ризиків.

Щоб визначитися з підбором найбільш оптимального варіанту контролю саме для вас, нашому експерту знадобитися близько 1 години часу. Терміни залежать аудиту, звичайно ж, залежать від розмірів і діяльності компанії, а також від особистих потреб і побажань клієнта.

Ще однією особливість нашої роботи, є швидка адаптація до змін і реформування податкового законодавства, що часто є однією з головних причин виникнення математичних похибок, помилок і порушень сплати податків.

Наші кращі аудитори виправляють всі юридичні неточності і максимально модернізують правову базу, що дозволяє діяти в рамках встановлених законом, запобігаючи виникнення переплат і штрафних санкцій. Податковий аудит в нашій компанії – це завжди правильний вибір.

Якщо ви бажаєте скористатися нашими послугами, зверніть увагу на контактну інформацію на нашому сайті або ж використовуйте кнопку «зворотний зв’язок» для миттєвого з’єднання з нашим менеджером.

Звертайтеся в будь-який зручний для вас час, ми будемо раді вам допомогти!

Залишилися питання?
Зателефонуйте +38 (097) 340-79-61 або заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію!

Заказать обратный звонок

X