ЗАКРИТИ ФОП

Наближається термін здачі звітності - ми допоможемо Вам зробити все вчасно

Закрити ФОП знадобиться для того, щоб не оплачувати податковий внесок, коли комерційна діяльність компанії відсутній. Іншої альтернативи для виходу з подібної ситуації, законодавством України не передбачено. На ліквідацію ПП законом, також не поширюються і тимчасові обмеження.

Але, які б складності не виникли при веденні вашого бізнесу, компанія «Твій звіт» представить кваліфіковані послуги в їх вирішенні, в тому числі допоможе закрити ФОП в Києві за вигідною ціною в найкоротші терміни.

Щоб закрити ПП в Україні, в першу чергу знадобитися зібрати наступні документи:

Виписку з переліку юридичних / фізичних осіб

Надати печатку приватного підприємця

Свідоцтво платника податків

Виписку з переліку юридичних / фізичних осіб

звітні дані

n

Заповнену книгу доходів

Довідку про закриття рахунку компанії в банку

Ксерокопію паспорта, ідентифікаційного коду

Залишилися питання?
Зателефонуйте +38 (097) 340-79-61 або заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію!

Нехтувати кваліфікованою допомогою фахівців в будь-якому випадку не варто, так як ліквідація ФОП проходить в два етапи:

Закриття в податковій

Закриття в державному реєстрі

І в кінцевому підсумку, зажадає професійного підходу.

Скільки коштує закрити ФОП однозначно, сказати складно, адже кожен випадок індивідуальний і завжди залежить від особистих побажань і вимог клієнта, а також від обсягу роботи і величини самої компанії.

Закрити ПП можна за власним бажанням або з примусу держслужб, особисто або через інтернет, але також можна скористатися послугами приватного експерта, який вашу проблему візьме в свої руки і вирішить її на вищому професійному рівні.

Тому, будьте впевнені, що закрити приватного підприємця з нашою компанією завжди легко, швидко і вигідно. Незалежно від складності ситуації.

Закрити ФОП в Києві

Закрити ФОП в Києві, а також швидко і грамотно провести цей процес вам допоможе компанія «Твій звіт». Якщо вам здасться, на перший погляд, що закрити приватного підприємця легко, то це не зовсім так. На сьогоднішній день, щоб закрити СПД в Києві необхідно пройти кілька етапів цього процесу, які мають багато важливих нюансів.

Тому, щоб закрити ФОП, кожному підприємцю буде потрібна кваліфікована допомога фахівця, звичайно ж, якщо є бажання заощадити свої гроші і час.

У нашій компанії, закрити ФОП в Києві за вигідною ціною і в найкоротші терміни – це досить реально! Завдяки нашим фахівцям, ви залишитеся просто спостерігачем з боку, в ситуації, де будуть вирішуватися ваші інтереси.

Підсумковий результат нашої роботи – повна свобода від комерційних зобов’язань перед державою, в найкоротші терміни.

Щоб замовити послугу прямо зараз, скориставшись контактними відомостями на нашому сайті або ж замовте послугу «зворотній зв’язок» – наш фахівець зателефонує вам протягом півхвилини!

Звертайтеся в будь-який зручний для вас момент і пам’ятайте, що закрити ПП в Києві з нашою компанією – це завжди правильне, надійне і рентабельне рішення.

Залишилися питання?
Зателефонуйте +38 (097) 340-79-61 або заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію!

Заказать обратный звонок

X