Установка теплового насоса від компанії «Тепло»
Компанія «Тепло» пропонує якісну установку і наладку теплових насосів для підтримки стабільної температури у Вашому будинку цілий рік.

Фахівці високої кваліфікації, що працюють в компанії «Тепло», зроблять всі необхідні розрахунки і запропонують найбільш підходящі варіанти теплових насосів, виходячи з рельєфу поверхні і особливостей грунту ділянки, на якій розташований Ваш будинок.

Теплові насоси – інноваційні системи опалення у Вашому будинку

Установка теплового насоса під ключ в Україні проводиться досвідченими майстрами, кваліфікація яких підтверджена інженерно-технічними сертифікатами виробників обладнання та задоволеними відгуками численних клієнтів.

Главная Тепловой насос Киев купить тепловые насосы — Компания Тепло

Якщо Ви дбаєте про екологічний баланс свого будинку, безперебійної подачі тепла взимку і комфортній температурі влітку, Вас хвилює безпека і здоров’я живуть поруч рідних, монтаж теплового насоса – єдине правильне рішення.

Якісне теплове обладнання зробить теплопостачання будинку повністю незалежним від зовнішніх і внутрішніх факторів. Воно повністю безпечно для мешканців будинку, а надійна ізоляція проводів, яку гарантує наша компанія, повністю виключає ймовірність загорянь або вибухів. Подібної системою безпеки і набором переваг не володіє ні одна звична система опалення приватних будинків та громадських будівель.

Система не має шкідливих викидів і не використовує дорогі природні ресурси. Для її повноцінної роботи не потрібні дрова, вугілля та природний газ – обладнання працює на основі невичерпних екологічних джерел: енергії повітря, води або землі. Керувати опаленням Вашого будинку і контролювати роботу устаткування можна тепер в системі віддаленого доступу.

Главная Тепловой насос Киев купить тепловые насосы — Компания Тепло

Необхідна якісна установка теплового насоса – телефонуйте нам!

Ми продовжуємо «йти в ногу з часом» і ефективно впроваджувати інноваційні технології на українському ринку. Крім того:
• Установкою і монтажем теплового насосу будуть займатися тільки сертифіковані виробником майстра.
• Ми самі поводимо пуско-наладку встановленого обладнання і даємо гарантію якості робіт.
• При прийомі теплосистеми будинку Ви підписуєте акт введення в експлуатацію замовленого насоса, із зазначенням адреси приміщення, технічних характеристик і серійних номерів обладнання, назви нашої компанії і сертифікованих майстрів, які проводили наладку і запуск обладнання.

Якість робіт по установці теплонасосів в компанії «Тепло» гарантовано і підтверджено всіма необхідними сертифікатами, наявністю ліцензій по проведенню геотермальних, монтажних робіт по установці сучасних теплонасосів, а також систем опалення для безперебійного теплопостачання Вашого будинку.
Забезпечте тепло і комфорт своїм близьким круглий рік – зателефонуйте нам! https://teplovyenasosy.com.ua/

Заказать обратный звонок

X